15 maja  mieliśmy w szkole niecodziennych gości.  Z wizytą wybrały się do nas przedszkolaki z przedszkola Miejskiego nr 3 w Ozorkowie.  Większość z nich pójdzie po wakacjach do pierwszej klasy. Dzieci zwiedziły szkołę i przez dwie godziny gościły na naszych zajęciach. Przedszkolaki zobaczyły jak uczą się pierwszoklasiści, jak wygląda sala lekcyjna.
Uczniowie klasy pierwszej natomiast opowiadali o tym, co podoba im się w szkole. Wszyscy razem bawili się i wykonywali różne zadania przygotowane przez naszą wychowawczynię, panią A. Ewert. Na zakończenie lekcji wszystkie dzieci wykonały wspólną pracę plastyczną. Przedszkolaki zostały również obdarowane drobnymi upominkami przygotowanymi przez uczniów klasy Ia. Dla przedszkolaków  wizyta ta była nie lada przeżyciem, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły progi szkoły. Mamy nadzieję, że spotkanie w naszej szkole ułatwi naszym młodszym kolegom, w niedalekiej przyszłości, naukę już jako pierwszoklasistom.

Zatem zapraszamy do naszej szkoły!