Miejska Biblioteka Publiczna w Ozorkowie zaprosiła 11 maja 2015r. uczniów klasy Ia i Ic na spotkanie z ELŻBIETĄ BEDNARCZYK, autorką książki dla dzieci pt. „Kłótnie w tornistrze”.
Elżbieta Bednarczyk znana jest z utworów dla dzieci, sztuk teatralnych i twórczości dla dorosłych. Jej najnowsza książka „Kłótnia w tornistrze” to wierszowane opowiadanie z przesłaniem o szacunku dla otaczających nas ludzi, przyrody i przedmiotów, szczególnie tych które służą im w szkole, wzbogacają wiedzę i pomagają rozwijać zainteresowania. Autorka od 20 lat mieszka w Australii.
Podczas spotkania opowiadała o tym jak wygląda życie w Australii oraz  wyświetliła slajdy. Zatańczyła również piękny taniec cygański. Spotkanie było bardzo ciekawe, a każdy uczestnik spotkania miał możliwość nabycia książki „Kłótnia w tornistrze”  z imienną dedykacją i autografem.