UCZNIOWIE LISTY PISZĄ

Międzynarodowa wymiana kartek świątecznych ze szkołą ASAHINO HIGH SCHOOL w Japonii.

W grudniu wybrani uczniowie klas VIII, VII i VI przystąpili do projektu pt. „Christmas  Cards Exchange”, którego celem jest rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, kształtowanie postawy otwartości i tolerancji wobec innych kultur oraz rozbudzanie motywacji do nauki języka angielskiego. Uczniowie rozpoczęli udział w tym projekcie od samodzielnego przygotowania pocztówek bożonarodzeniowych, w których wypisali życzenia w języku angielskim. Pisali także jak obchodzą Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w Polsce.

Kartki i listy sprawiły wiele radości zarówno nam jak i naszym nowym kolegom i koleżankom ze szkoły partnerskiej.