RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy kolejny raz  do udziału w corocznym , szkolnym konkursie bożonarodzeniowym. Tematem tegorocznego konkursu są Anioły, które wraz ze Świętami Bożego Narodzenia obwieszczają całemu światu dobrą nowinę – narodziny Zbawiciela” .

Całkowity dochód ze sprzedaży Waszych prac zostanie  przeznaczony na cele charytatywne  Szkolnego  Klubu Wolontariatu. W ubiegłym roku świąteczny konkurs cieszył  dużym  zainteresowaniem i mamy nadzieję, że i w tym nam pomożecie!

Dzięki waszej pomysłowości i hojności  zebraliśmy dużą kwotę, którą przeznaczyliśmy na świąteczne paczki, obiady i pomoc materialną dla uczniów naszej szkoły oraz samotnych seniorów z naszego miasta.

Cele konkursu:

• Pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
  • Nawiązanie bliskich relacji rodzinnych oraz zaangażowanie całej rodziny w podtrzymywanie tradycji.
  • Kształtowanie wrażliwości emocjonalnej, umiejętności pomocy potrzebującym
  • Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci oraz dorosłych
  • Kształtowanie uczciwego współzawodnictwa

Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie i ich rodzin.

Regulamin Konkursu :

1. Pracę należy wykonać zgodnie z podanym tematem „ Świąteczne Anioły”- dowolną techniką . Mogą być zarówno prace płaskie jak i przestrzenne. Wykorzystujemy wszystkie dowolne materiały. Nie ograniczamy wielkości i wysokości.
  2. Prace  wraz z karteczką informacyjną ( imię i nazwisko, klasa , zaznaczenie czy praca została wykonana z pomocą rodzica, czy samodzielnie ) należy przekazać organizatorom konkursu do 12 grudnia  ( p. Grażyna Pierzgalska s.108, p. Anna Kacprzak – gabinet logopedyczny i p. Magdalena Wójcik )
  3. Wszystkie prace są własnością organizatorów konkursu i zostaną przekazane na Charytatywny Świąteczny Kiermasz Szkolny.
  4. Pierwszeństwo wykupu pracy będę mieli ich wykonawcy ( symboliczna kwota 5zł ), co musi być zgłoszone organizatorom do 12 grudnia– po tym terminie niezarezerwowane prace zostaną wystawione na sprzedaż .
  5. Powołane przez organizatorów jury wyłoni i nagrodzi najciekawsze prace. Wszyscy uczestnicy konkursu dostaną skromne upominki.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych związanych z konkursem i akceptują regulamim

Grażyna Pierzgalska oraz Szkolny Klub Wolontariatu