Ogólnopolski sukces naszych uczennic !!!

Mistrzynie Dobrych Manier z SP4

14 marca 2016r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu  ” Savoir vivre na co dzień”.

W testach konkursowych trzeba było się wykazać nie tylko wiedzą obejmującą zasady etykiety, ale również umiejętnością opisania zachowania się w trudnej, konkretnej sytuacji oraz uzasadnienie swojego postępowania.          Ku naszej ogromnej radości aż dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi zostały laureatami w tych ogólnopolskich potyczkach.

Na poziomie klas I,

I miejsce i tytuł „Mistrzyni Dobrych Manier 2016 zdobyła Hanna Otto z kl. Ic – opiekun p. Agata Pietrasik,

Na poziomie klas IV,

I miejsce i tytuł „Mistrzyni Dobrych Manier 2016” zdobyła Małgorzata Kociemba z klasy IV c – opiekun p. Katarzyna Czajkowska.

Uroczysta Gala Laureatów odbyła się 10 czerwca 2016r. w Sali Lustrzanej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i piękne, grawerowane pióra.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym uczennicom tego ogromnego sukcesu oraz ich rodzicom bo wg słów Karla Hesselbachera

Mieć czas dla dziecka – to początek wszelkiego wychowania”.