KREDKI DLA AFRYKI

Nigdzie na świecie poziom wykształcenia nie jest tak niski jak w Afryce. Ten cudowny kontynent potrzebuje oświaty. Bez niej nie może istnieć żaden dobrze funkcjonujący i wydajny system administracyjny. Tylko wykształcone pokolenie młodych Afrykanów mogłoby zmienić obecną sytuację, zapobiec wyzyskowi rodaków, polepszyć ich codzienną sytuację.

Dlatego zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji charytatywnej „KREDKI DLA AFRYKI” organizowanej od 2010 r. przez Fundację Asante

W ramach programu „KREDKI DLA AFRYKI” zbieramy różnego rodzaju przybory szkolne – kredki, farby, długopisy, ołówki, zeszyty, nożyczki, kleje, linijki, ekierki, liczydła, kredy, gumki, temperówki (przybory mogą być używane pod warunkiem, że są w dobrym stanie).

Przybory można przynosić do gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 02.06.2023 r.

Liczymy na Was, na Waszą pomoc i zaangażowanie. Pamiętajcie nawet najmniejszy gest jest ważny, nawet najmniejszy, podarowany drobiazg może zmienić czyjś Świat na lepsze.

Szkolne Koło Wolontariatu, pedagog specjalny, psycholog