Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 02.09.2013 – poniedziałek
kl. IV – VI – godz. 9.00
kl. II – III – godz. 10.00
kl. I – godz. 11. 00
Czekamy na Was z niecierpliwością :).
Na uroczystość zapraszamy również wszystkich rodziców i opiekunów naszych uczniów. Do zobaczenia we wtorek !!
