Category Archives: 1. Aktualności

Szkolny turniej piłkarski kl. IV – VI

Szkolny turniej piłkarski kl. IV – VI


We czwartek 07.05.2015 r. odbył się w naszej szkole szkolny turniej piłkarski klas IV – VI zorganizowany przez p. Marka Szabelę. Oto wyniki turnieju:

I miejsce kl. IV – klasa IV c
I miejsce kl. V – klasa V a
I miejsce kl. VI – klasa VI c

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

no images were found

UWAGA ! dotyczy:  zebrania klas I

UWAGA ! dotyczy:  zebrania klas I

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki  w Ozorkowie uprzejmie informuje, że w dniu 20 maja 2015r. tj. (środa) o godzinie 1630 odbędzie się zebranie rodziców, których dzieci rozpoczynają edukację szkolną w klasach I od września bieżącego roku. Zebranie odbędzie się w sali gimnastycznej.

                           Serdecznie zapraszamy

szkola1

Miejskie obchody Święta Konstytucji 3-go Maja

Miejskie obchody Święta Konstytucji 3-go Maja


30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczynająca miejskie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas uroczystości wystawiono przedstawienie „Witaj, majowa jutrzenko”.
W przestawieniu udział wzięli uczniowie klas IIIc, VI a, Va, VI a i VIc. Piękną  dekorację ,która przedstawiała  dwór szlachecki, wykonały  p.Danuta Kuleczko i p. Aldona Szadkowska.

Uroczystość przygotowały: p.Katarzyna Czajkowska, Jolanta Fijałkowska,Joanna Krajewska i Agata Pietrasik.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

no images were found

II miejsce Adama Olczaka w ogólnopolskim konkursie !!!!

II miejsce Adama Olczaka w ogólnopolskim konkursie !!!!


Miło nam poinformować, o ogromnym sukcesie naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej „ZUCH”. 

 II miejsce Adam Olczak – kl. IIa
X miejsce – Bartłomiej Targalski – kl. IIIa 

Gratulujemy tak olbrzymiego sukcesu !!!!
Lista wszystkich laureatów w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

Nasi rugbyści na ogólnopolskim turnieju !!!!

Nasi rugbyści na ogólnopolskim turnieju !!!!


Młodzi rugbyści z naszej szkoły pod wodzą p. Mirosława Szołtuna wzięli udział VIII Memoriale im. Mirosława Wojtani OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY DO LAT 15. 
Drużyna zajęła XI miejsce 

Zawodnikom i opiekunowi serdecznie gratulujemy sukcesu na arenie ogólnopolskiej
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

no images were found

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego

Dnia 24 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pod hasłem „Wiosna w poezji”. Celem konkursu była popularyzacja poezji oraz rozwijanie zdolności recytatorskich. Uczestnicy recytowali wiersze o tematyce wiosennej dowolnych autorów. Organizatorami konkursu były panie: Joanna Krajewska i Renata Golec.

Laureatkami konkursu zostały:

  • I miejsce – Alicja Pierzgalska kl VIa
  • II miejsce- Anna Gończar kl VIa
  • III miejsce- Natalia Majchrzak kl VIa

wyróżnienie otrzymała: Jagoda Nolbrzak z kl Va.
Wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy 🙂                          

Sukces uczniów kl. III c na Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK

Sukces uczniów kl. III c na Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK


Uczniowie kl. III c przygotowani przez p. Jolantę Fijałkowską i p. Katarzynę Czajkowską wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „ Olimpusek”.


Najwyższe miejsca uzyskały:  

część zintegrowana:
8 miejsce: Wiktoria Michalska i Justyna Polak 


język angielski:
9 miejsce: Justyna Polak – dyplom laureata 

Gratulujemy dziewczynkom bardzo wysokich lokat  !! Brawo !!
Pełna lista laureatów w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE