Author Archives: admin

Wybory do SU

Wybory do SU

27.09.2012 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydowały same dziewczyny

  • Katarzyna Rubacha z klasy VI a
  • Karolina Walczak z klasy VI c
  • Julia Olejniczak z klasy VI c
  • Karolina Owczarek z klasy VI

Głosowanie odbywało się pod okiem specjalnie do tego celu wytypowanych komisji uczniowskich. Głosować mogli tylko uczniowie klas IV – VI i pracownicy szkoły. Karty do głosowania wrzucano do biało-czerwonej urny wyborczej. Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami wyborów, żadnych incydentów w trakcie głosowania nie stwierdzono :). 

Wybory do SU

Wybory do SU

Dziś 27.09.2012 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydatkami na stanowisko Przewodniczącego SU były: Katarzyna Rubacha z klasy VI a, Karolina Walczak z klasy VI c, Julia Olejniczak z klasy VI c, Karolina Owczarek z klasy VI
Wyniki wyborów już jutro. Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE

no images were found

Porządki na cmentarzu

Porządki na cmentarzu

26.09.2012 r. uczennice z klasy V c I IV a pod opieką p. Anny Kacprzak i p. Beaty Witczak (ja) wybrał się na Stary Cmentarz.
Naszym zadaniem było uporządkowanie grobu, którym już od kilku lat opiekuje się szkolne koło PCK. Długo wyrywałyśmy chwasty i zgrabiałyśmy śmieci, ale efekt był naprawdę zachwycający. W następnym tygodniu zamierzamy wyczyścić grób i odmalować litery.
Grób, którym opiekuje się PCK to mogiła ozorkowskiego nauczyciela Wawrzyńca Smolarkiewicza.

Grób porządkowały: Zosia Matusiak, Justyna Kasprzak, Weronika Miksa, Malwina Hanczak, Martyna Malawko, Julka Pędzicka, Klaudia Błaszczyk, Klaudia Pędzicka i Ola Czerwińska

Zbieraj makulaturę ratuj konie

Zbieraj makulaturę ratuj konie

W tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie włączyła się do akcji „Zbieraj makulaturę ratuj konie”.
Więc już od jutra możecie zbierać stare gazety, książki, papiery i przynosić je to szkoły. Miejsce zbiórki – sala nr 106. Koordynatorem akcji jest p. Jacek Kędzierski.

  Klub Gaja – również dzięki Wam uratował już 50 koni.
Postarajmy się wspólnie uratować życie kolejnym !!

 

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna

W naszej szkole odbywają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla uczniów klas I, II i III.

Gimnastyka korekcyjna to specyficzna forma ćwiczeń, w których ruch jest podporządkowany celom terapeutycznym. Stosowane zestawy ćwiczeń mają doprowadzić do korekcji postawy ciała.

 Zaniedbanie ćwiczeń korygujących wady postawy może doprowadzić do zmniejszenia sprawności układu krążenia, układu oddechowego, narządu ruchu, a także do zmian zwyrodnieniowych.

 W naszej szkole zajęcia odbywają się według ustalonego harmonogramu przed lub po lekcjach. Dzieci ćwiczą w specjalnie wyposażonej sali. Uczniowie mogą korzystać z różnorodnych przyborów i przyrządów, dzięki czemu zajęcia stają się bardziej atrakcyjne.

Zajęcia prowadzi specjalista – p. Olga Szołtun

 

 .