Author Archives: admin
Wynik wyborów do Samorządu Uczniowskiego
We wtorek odbyły się w naszej szkole wybory do SU. W wyborach wzięli udział uczniowie klas IV – VI. Głosy zostały zliczone przez komisję wyborczą, a wyniki obwieszczono dnia 03.10.2013 r.
Przewodniczącą szkoły została Martyna Malawko z klasy VI c
V-ce przewodniczącą szkoły została Julia Pędzicka z klasy VI c
Członkowie Samorządu: Paulia Oczak kl. VI b i Oliwia Sobolewska kl. VI b
Gratulujemy wyników osiągniętych w wyborach i życzymy pracowitego, pełnego sukcesów roku szkolnego.
Załoga 30 – noga na radzie harcerskim
List do Rodziców od Rodziców :)
„Szanowni Rodzice witamy Was bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2013/2014 i Składamy Wam serdeczne podziękowania za wpłaty na rzecz naszych pociech. Bardzo miło nam poinformować, że dzięki Waszej szczodrości zdołaliśmy sfinansować lub dofinansować konkursy szkolne jak i te, o charakterze międzyszkolnym i gminnym (…)”
Cały tekst listu znajdziecie Państwo w zakładce DLA RODZICÓW/RADA RODZICÓW
Szanowni Rodzice witamy Was bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2019/2020 i Składamy Wam serdeczne podziękowania za wpłaty na rzecz naszych pociech.
Bardzo miło nam poinformować, że dzięki Waszej szczodrości zdołaliśmy sfinansować
lub dofinansować konkursy szkolne jak i te, o charakterze międzyszkolnym i gminnym.
Kupiliśmy dużooooooo 🙂 nagród książkowych i trochę drobnostek.
Z przyjemnością , przez cały rok drukarki drukowały dla mądrych głów kolorowe dyplomy.
Tusze i papier wiadomo, to zespół zgrany, ale były też kwiaty na różne uroczystości
oraz dla ważnych i miłych gości.
Ciepło, miło i serdecznie Witamy Rodziców Naszych Pierwszaczków.
Mam nadzieję, że na pierwszych zebraniach klasowych, las rąk wyrywał się do Trójek Klasowych.
Dużo pracy czeka nas, tęgich głów już nadszedł czas do myślenia o przyszłości
by przyniosła nam szczodrości.
Już niedługo się spotkamy na zebraniu pogadamy o finansach, o zakupach,
o konkursach i rozrywce, o projektach, o zasadach i o dobrym wychowaniu,
o szacunku i wartościach, których tutaj nauczamy. Po zebraniu, na tablicy dla Rodziców
sprawozdanie powiesimy by, wykazać, jak co roku, co, gdzie, kiedy i niedrogo kupiliśmy.
Tak, więc Mili Moi Państwo Wszyscy razem zaczynamy ogrom pracy niebywały,
z którym radę sobie damy.
X Rajd „Szlakiem Wrześniowych Bohaterów”
28 września 2013 r. Instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego Hufca w Ozorkowie zorganizowali X Rajd „Szlakiem wrześniowych bohaterów”. W rajdzie udział wzięli członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego.
Cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
X Rajd Harcerski
W rajdzie brało udział kilka grup z SP 4 zarówno na pieszo jak i na rowerach. Uczniowie odwiedzali miejsca pamięci narodowej składając symboliczne lampki i kwiaty ku czci walczących za wolną Polskę. Przy okazji drużyny miały za zadanie wykonanie przestrzennej dziesiątki, za które otrzymaliśmy dyplomy z wyróżnieniem.
Po dotarciu na metę (SP nr 4 w Ozorkowie) wzięliśmy udział w uroczystym apelu harcerskim i otrzymaliśmy jako upominki po 2 kompasy, które pomogą nam w kolejnych wędrówkach i wycieczkach rowerowych.
Ślubowanie pierwszoklasistów
27 września w obecności zaproszonych gości, rodziców i wychowawców uczniowie klas pierwszych ślubowali na sztandar szkoły: „Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły oraz domu rodzinnego, wypełniać sumiennie obowiązki ucznia, uczyć się pilnie, być dobrym kolegą (…).
Cała relacja z tej ważnej w życiu szkoły uroczystości w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
II c w Leźnicy Wielkiej
Uczniowie klasy II c 24 września wybrali się pod opieką p. Jolanty Fijałkowskiej i p. Katarzyny Czajkowskiej na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Leźnicy Wielkiej.
Wycieczka była rewelacyjna, cała fotorelacja w zakładce DLA UCZNIÓW/SZKOLNE ŻYCIE
no images were found
