„Gwiazdkowa” wycieczka do Łodzi

18 grudnia w ramach prezentu gwiazdkowego od rodziców klasy: II b, II c i III c pojechały do łódzkiej Manufaktury. Na początek byliśmy w kinie na komedii gwiazdkowej”  3D „Ratujmy Mikołaja”. Po filmie, który bardzo nam się podobał poszliśmy do Kinderplanety w łódzkiej Manufakturze.  To największa sala zabaw w Łodzi. Dzieci w każdym wieku znajdą tam coś dla siebie.
Na ponad 1000 m2 mieliśmy do dyspozycji ściankę wspinaczkową, trampolinę, basen po brzegi wypełniony kolorowymi kulkami, ozdobioną zwierzęcymi motywami kolejkę safari i masę fantazyjnych konstrukcji.
Były tam armatki pneumatyczne, tory do jazdy gokartami, domek „Baby Jagi” ze zjeżdżalnią i cymbergaj.
Wielkie emocje budziła w nas kokosowa palma działająca na zasadzie karuzeli –  siadaliśmy  na zielonych kokosach, uczepionych do korony drzewa i wirowaliśmy wokół jego osi. Fajna była też chomicza karuzela – biegaliśmy w niej jak na bieżni, tyle, że w wielkim kole.
Dwugodzinna  zabawa w tej sali była wspaniałą przygodą, pełną niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Zobaczcie sami!