Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2012”.

W dniu 10 maja 2013 roku w naszej szkole odbył się
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2013”

W konkursie, na poziomie klas VI, startowało 2297 uczniów z całej Polski. Pierwsze miejsce w szkole, a 21 w rankingu krajowym zdobyła: Weronika Idczak z VIc, drugie miejsce w szkole Julia Olejniczak  z VIc oraz Julia Kaczmarek z klasy VIa (23 w rankingu krajowym). Trzecie miejsce Maja Wojciechowska z VI a (27 miejsce)

W konkursie, na poziomie klas V, startowało 2544 uczniów z całej Polski.Najwyższe miejsce w szkole zdobyła Martyna Malawko z kl. Vc (19 miejsce w kraju), drugie Zofia Matusiak Vc, trzecie miejsce Magdalena Majchrzak, z klasy Vc.

W konkursie na poziomie klas IV, startowało 2652 uczniów z całej Polski. Laureatami tego konkursu zostali: Wikor Oliwa z klasy IVa (6 miejsce w kraju) oraz Julia Długoborska z klasy IVc (9 miejsce w kraju). Trzecie miejsce w szkole zajął Ernest Arciszewski z klasy IVc (17 miejsce w kraju).

Wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy od organizatora oraz nagrody książkowe.

Szkolni organizatorzy konkursu

Sylwia Stuchała