Drodzy Rodzice serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wpłaty na RADĘ RODZICÓW

Dzięki Wam mogliśmy być sponsorami nagród i poczęstunków dla naszych dzieci jak do tej pory w dwóch konkursach, a będzie ich znacznie więcej w okresie wiosennym.

1. „Janusz Korczak – przyjaciel dzieci” – organizatorzy p. Marzena Olczak i p. Justyna Golec
  2. „Choinkowe Ozdoby” – organizator p. Grażyna Pierzgalska

Zakupiliśmy również koszuli dla zespołu muzycznego INDICATO, który prowadzi p. Monika Kryszkiewicz oraz dyplomy pasowania na ucznia dla dzieci klas I

Finansujemy również:

• przejazdy uczniów na zawody sportowe
  • wpłaty związane z udziałem dzieci w zawodach tzw. opłaty akredytacyjne.
  • wszelkiego rodzaju podziękowania w postaci kwiatów, bombonier i dyplomów dla naszych darczyńców oraz osób, które bezinteresownie nam pomagają
  • zakup nagród książkowych na koniec roku szkolnego

Nasz budżet jest bardzo skromny, ale staramy się wspierać nasze dzieciaki i uatrakcyjniać im życie szkolne.

Rodzice pamiętajcie, że musimy wspierać działalność statutową szkoły i jest to oparte między innymi na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym „sponsorem” tej działalności jesteście Państwo Wy – rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Serdecznie prosimy o wsparcie. TO TYLKO 20 zł W OKRESIE CAŁEGO ROKU.
Pamiętajcie, że każda złotówka wpłacana przez każdego Rodzica w naszej szkole wspiera edukację i lepszy rozwój jego dziecka

Z serdecznymi pozdrowieniami

Rada Rodziców SP4