Wizyta w schronisku dla zwierząt

29 kwietnia 2013 roku miała miejsce kolejna już wizyta naszych uczniów w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy.
Uczniowie klas I, II i II,  pojechali tam pod opieką p. A. Ewert i p. A. Kwiatkowskiej w nagrodę za zaangażowanie w zbiórkę karmy dla psów.

Byli to:

• Kacper Kolejwa – kl. I a
  • Justyna Polak – kl. I c
  • Maja Dropińska – kl. II a
  • Seweryn Pietrzak – kl. II a
  • Ola Wójcik – kl. II a
  • Mateusz Wymysłowski – kl. II b
  • Julia Janiak – kl. II c
  • Martyna Krzywda – kl. II c
  • Zuzia Wójcik – kl. II c
  • Julia Jurkiewicz – kl. II c
  • Zuzia Czekalska – III a
  • Kornelia Głowacka – kl. III b
  • Zuzia Golema – kl. III c
  • Natalia Bitner – kl. III c
  • Emil Michalski – kl. III c
  • Dominika Nicka – kl. III c
  • Piotr Dziewiątkowski – kl. III c.

Zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt trwała w szkole od lutego do marca. Uczniowie przynieśli dużo karmy suchej i karmy w puszkach, koce oraz miski.
Przy okazji wizyty uczniowie zwiedzili schronisko i zobaczyli w jakich warunkach żyją zwierzęta. W pomieszczeniach dla psów panuje porządek, a psy są zadbane. Schronisko rozrosło się, przybyło kilka boksów. Uczniowie uczestniczyli w karmieniu psów i bawili się ze szczeniakami.
Pracownicy schroniska ucieszyli się, że istnieją dzieci o tak wielkich serduszkach, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt.
Dzieci otrzymały podziękowanie za  dary, dzięki którym psy będą miały zapewniony posiłek w okresie wiosennym.

Dzięki Waszej pomocy, karma zostanie dobrze wykorzystana, a pieski poczują się szczęśliwe.

Dziękujemy !!!
p. Anna Ewert