Święto Hufca Łódź Polesie

ZdjęcieW dniach 20-21 kwietnia  na terenie naszej szkoły odbyły się obchody Święta Hufca Łódź – Polesie. Tegoroczne święto było poświęcone bohaterowi hufca – Powstańczej Poczcie Harcerskiej. Podczas biwaku harcerze, harcerki oraz zuchy wcieliły się w postacie powstańców oraz innych bohaterów wojennych. Przez te dwa dni wiele się działo. Była:

• gra terenowa
  • zwiad historyczny
  • festiwal piosenki wojennej
  • zajęcia w pionach metodycznych

Harcerze w sobotę o godz. 17.00 przeprowadzili rekonstrukcję zdarzeń mających miejsce podczas Powstania Warszawskiego. Tę inscenizację obejrzało wielu mieszkańców naszego miasta.
W niedzielę odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyła dyrekcja SP4 p. Krystyna Ewiak.
Mamy nadzieję, że harcerzom i zuchom podobała się wizyta w naszej szkole. Jesteśmy przekonani, że będą mile wspominać naszą „Czwórkę”, a także nasze miasto, które udało im się zwiedzić.

Więcej o tym ciekawym wydarzeniu znajdziecie tutaj:  ŚWIĘTO HUFCA ŁÓDŹ – POLESIE

Wszystkie zdjęcia znajdziecie tutaj: FOTORELACJA ZE ŚWIĘTA HUFCA ŁÓDŹ – POLESIE