Savoir vivre kl. VI

27 marca odbył się w naszej szkole konkurs  „Savoir vivre dla klas VI”. Konkurs został przygotowany przez p. Agatę Pietrasik, p. Sławę Tuszyńską.
W konkursowym jury  zasiadła p. Małgorzata Gawęda, p. Bogusława Kwaśna, p. Anna Kacprzak
Rywalizacja toczyła się między drużynami:

• klasy VIa w składzie: Julia Kaczmarek, Maja Wojciechowska, Tomasz Wójcik, Katarzyna Rubach
  • klasy VIb w składzie: Michał Janiak, Martyna Urbanowicz, Jagoda Pierzgalska, Julia Wojtczak
  • klasy VIc w składzie: Julia Olejniczak, Weronika Idczak, Wiktoria Furmaniak, Karolina Walczak

Drużyny rywalizowały o miano klasy o najlepszych manierach w szkole, a także o nagrodę pieniężną w wysokości 100zł. Przez miesiąc bacznie obserwowano zachowanie szóstoklasistów, sprawdzając czy potrafią wykorzystać wiedzę z zakresu dobrego wychowania w życiu.
Finałowa rozgrywka była bardzo emocjonująca. Zwycięzców wyłoniła dopiero dogrywka.
I tak:

I miejsce zajęła klasa VI a,
II miejsce – klasa VI c
III miejsce – klasa VI b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i wspaniałych manier 🙂