Bal karnawałowy 2013

W piątek 25 stycznia odbył się w naszej szkole BAL KARNAWAŁOWY. Dzieciaki bawiły się w dwóch grupach wiekowych.

Najpierw przy największych hitach 2012 r. szalały maluchy. Przez dwie godziny pod okiem profesjonalnych wodzirejów dzieciaki tańczyły i śpiewały bawiąc się przy tym znakomicie.Większość z nich przebrana w ciekawe, kolorowe stroje prezentowała się rewelacyjnie.

Do zabawy włączeni zostali także dorośli:

• wychowaczynie tańczyły hawajski taniec HULA
  • rodzice śpiewali hit „Gdybym miał gitarę” i tańczyli przy dźwiękach słynnego już „Ja uwielbiam ją”

Po wyczerpujące zabawie dzieciaki udały się na słodki poczęstunek.
Ta fantastyczna impreza udała się tylko dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców – członków Rady Rodziców naszej szkoły – którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy.
Bal był fantastyczny, dekoracja piękna, muzyka przebojowa, a prowadzący profesjonalni. Wszystko to sprawiło, że nasze dzieciaki przez dwie godziny nie przestawały się uśmiechać – wystawiając tym samym „szóstkę z plusem” organizatorom imprezy

Druga część balu przeznaczona była dla starszych uczniów. Jak bawiła się ta część naszej szkolnej społeczności dowiecie się niebawem.

KLASY I – III

KLASY IV – VI