Wigilia klasy I c

W dniu 20 grudnia w klasie I c odbyła się wigilia z udziałem Rodziców.
Uczniowie wystąpili z jasełką przygotowaną przez p. Jolantę Fijałkowską i p. Katarzynę Czajkowską. Śpiewali kolędy. Zatańczyli też poloneza do kolędy „Bóg się rodzi”. Do tej uroczystości uczniowie przygotowywali się dosyć długo, by wypaść przed Rodzicami jak najlepiej. I to się udało. Przygotowana była odpowiednia scenografia, stroje, a tablice zdobiły prace dzieci o tematyce bożonarodzeniowej. Uczniowie przygotowali prezenty dla Rodziców. Dzieciaki otrzymały też upominki od Mikołaja, który był tak zapracowany w tym dniu, że prezenty zostawił pod drzwiami.
Dziękujemy Rodzicom za duże zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości: za piękne stroje, ciasta, słodycze, napoje, owoce, dekoracje stołu.

Wsparcie rodziców jest dla nas bardzo ważne i doceniamy to –

wychowawczynie :Jolanta Fijałkowska i Katarzyna Czajkowska