Konkurs „Piszemy list do Ziemi”

Szkolny konkurs plastyczny o treści ekologicznej „Piszemy list do Ziemi”

Ziemia jest przerażona, gdyż jest na niej coraz więcej śmieci, spalin, dymu. Giną zwierzęta, niszczone są  lasy. Aby temu zapobiec musimy zastanowić się jak jej pomóc i koniecznie zmienić swoje postępowanie.
W tym celu w listopadzie w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny o treści ekologicznej pt. „Piszemy list do Ziemi”. W swoich listach uczestnicy konkursu proponowali jak jej pomóc i składali obietnice poprawy.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – III. Klasy pierwsze przygotowały prace w formie rysunku, a klasy drugie i trzecie w formie ozdobnego listu.
Organizatorkami  konkursu były opiekunki kółka ekologicznego klas młodszych: p. Anna Ewert  i  p. Anna Kwiatkowska.
Prace  zostały ocenione na trzech poziomach  przez jury w składzie:

• p. dyrektor – Krystyna  Ewiak
  • p. Bogusława Kwaśna
  • p.Danuta Kuleczko
  • p. Marzena Olczak

Najwięcej prac konkursowych dostarczyły klasy drugie. Wszystkie prace były ciekawe i zgodne z tematem. Większość prac zostało umieszczonych na tablicy szkolnej. Zapraszamy do ich obejrzenia, a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział.

WYNIKI  KONKURSU:

Na poziomie klas I: