Kiermasz słodkości

W dniu 27.11.2012 odbył się w naszej szkole kiermasz ciast i tostów zorganizowany przez klasę V a i p. Justynę Moszczyńską.
Przez cały dzień dzieciaki sprzedawały pyszne, przygotowane przez rodziców ciasta, muffinki, faworki. Jak ciepłe bułeczki rozchodziły się ciepłe :), chrupiące tosty.
Uczniom  udało się zebrać 212, 62 zł.
Cel akcji uczniów klasy V a był wyjątkowy i bardzo ważny. Całe zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup okularów dla jednego z uczniów, gdyż zostały one stłuczone przez kolegów.
Czasem złe uczynki można łatwo zastąpić dobrymi. Złe zachowanie zmienić na pozytywny gest.  Tak właśnie postąpili uczniowie klasy V a – nie ograniczyli się do sztampowego „PRZEPRASZAM,”, ale, co jest chyba najtrudniejsze naprawili swój błąd. (a błąd może zdarzyć się nawet najlepszym 🙂 )

BRAWO !!!!