Szkolna dyskoteka

Dn. 26.10.2012r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka. Impreza odbyła po lekcjach, została podzielona na dwie części

• 16.00 – 18.00 – klasy I – III
  • 18.00 – 20.00 – klasy IV – VI

Organizatorami dyskoteki był Samorząd Szkolny.
Dzieciaki z naszej szkoły bawiły się rewelacyjnie. Były wężyki i pląsy przy „Kaczuszkach”
W trakcie imprezy jury wybierało króla i królową dyskoteki – parę tancerzy, którzy swoim tańcem zachwycali wszystkich wokół.
I tak:

• dd

To była kolejna świetna dyskoteka perfekcyjnie przygotowana przez członków Samorządu Uczniowskiego. Konkursy przeprowadzane w trakcie imprezy cieszyły się ogromnym powodzeniem, a świetny pomysł na wybór króla i królowej dyskoteki powinien być wykorzystany na kolejnych dyskotekach.
Członkowie SU dziękują p. Joannie Muranowskiej, p. Beacie Witczak, p. Karolinie Ewert, p. Małgorzacie Woźniak, p. Bogumile Kwaśnej, p. Małgorzacie Czerwińskiej i p. Małgorzacie Pięcie, które zgodziły się poświecić swój prywatny czas i otoczyć opieką bawiących się uczniów.