IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

W odpowiedzi na zaproszenie Domu Kultury „Zastów” w Warszawie, wielu uczniów naszej szkoły wykonało prace w konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji”

• Podczas pobytu w bibliotece i w świetlicy prace na konkurs przygotowali uczniowie:

Patryk Borowik 4C, Paulina Świderska 6C, Alicja Pierzgalska 4A, Kamila Piotrowska 6C, Witek Gryzio 4C, Ania Gończar 4A, Zuzia Trymerska 2C, Oliwia Kraszewska 2A, Julia Jurkiewicz 2C, Malwina Idychowska 2C, Ania Drozdowska 2A, Maja Dropińska 2A, Zosia Świderska 3A.

Opiekę artystyczno-merytoryczną sprawowała p. Marzena Strużek.

• Podczas zajęć plastyki prace na konkurs przygotowali uczniowie :
  1. klasy I a.

Izabela Głowacka, Paulina Kolasa, Weronika Hudaś, Martyna Bednarek, Wojtek Kubiak, Kacper Kościan, Weronika Walczak, Olek Andrzejewski, Konrad Skwira

Opiekę artystyczno-merytoryczną sprawowała p. Elżbieta Mierkiewicz

2. klasy II a

Jadwiga Golec, Kacper Trzcinka

Opiekę artystyczno – merytoryczną sprawowała p. Małgorzata Pięta

Tylko jednej uczennicy udało się zdobyć wyróżnienie w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy Malwinie Idychowskiej i p. Marzenie Strużek, pod opieką której powstała wyróżniona praca.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w innych konkursach