Kiermasz ciast i tostów

Dn. 17.10.2012 r. w naszej szkole odbył się kiermasz słodkości i tostów. Kiermasz przygotowali uczniowie kl. V c wraz ze szkolnym kołem PCK, pod opieką p. Agnieszki Włodarczyk, p. Anny Kacprzak i p. Beaty Witczak. Przygotowane w domach pyszne ciasta i babeczki, a także gorące tosty sprzedawane były w trakcie przerw.
Kupujący dopisali. W ciągu zaledwie trzech przerw udało nam się sprzedać wszystkie przygotowane na kiermasz smakołyki.
Kwota jaką zebraliśmy to 235 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakupienie obiadów dla najbardziej potrzebujących uczniów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.  Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców naszych uczniów. To dzięki ich zaangażowaniu i fantastycznym wypiekom mogliśmy zorganizować kiermasz..