Dzień Nauczyciela 2012

Dn. 12.10.2012 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. O godz. 13.00 nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście zebrali się na sali gimnastycznej.

Pierwszym punktem programu było wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły nauczycielom, którzy w roku szkolnym 2011/2012 mogli poszczycić się szczególnymi osiągnięciami w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Nagrody otrzymali:

• p. Małgorzata Pięta
  • p. Małgorzata Czerwińska
  • p. Barbara Błaszczyk
  • p. Joanna Krajewska
  • p. Elżbieta Mierkiewicz
  • p. Justyna Moszczyńska
  • p. Grażyna Pierzgalska
  • p. Beata Witczak (ja)
  • p. Iwona Witkowska
  • p. Olga Szołtun
  • p. Katarzyna Czajkowska
  • p. Jarosław Grzybowski
  • p. Marek Szabela

Dyrekcja wręczając nagrody podziękowała wyróżnionym nauczycielom za dotychczasowy wkład pracy i życzyła wszystkim dalszych sukcesów.
Życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim pracownikom szkoły złożyli również: Burmistrz Miasta Ozorkowa p. Jacek Socha,
Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali kwiaty i słodkie upominki od uczniów i Samorządu Uczniowskiego.

Po części oficjalnej wszyscy obejrzeli przedstawienie uczniów kl. II a, III b i III c przygotowane przez p. Katarzynę Pawlak – Dropińską, p. Małgorzatę Piętę, p. Małgorzatę Targalską i p. Monikę Kryszkiewicz (oprawa plastyczna).
Wiersze przeplatane piosenkami i tańcem zachwycały, a zabawne prezenty wręczane nauczycielom poszczególnych przedmiotów wywoływały salwy śmiechu na widowni.

Szczególny prezent otrzymali emerytowani nauczyciele naszej szkoły. Wiersz im dedykowany recytowały panie: Katarzyna Pawlak – Dropińska, Małgorzata Pięta i Małgorzata Targalska.
Tym pięknymi i wzruszającym akcentem zakończyła się tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela.