Z WIZYTĄ W PAŁACU PREZYDENCKIM

Lekcja wychowania obywatelskiego dla uczniów klas ósmych.
Dzięki pomocy Pana posła Marka Matuszewskiego uczniowie zwiedzili gmach Sejmu RP. Co prawda samych obrad izby poselskiej nie widzieli, ale i tak byli pod dużym wrażeniem samej sali sejmowej. Wielu z nich oczami wyobraźni widziało już siebie za kilka lat w fotelach poselskich. Utwierdził uczniów w tym przekonaniu Pan Łukasz Rzepecki, który towarzyszył ósmoklasistom podczas zwiedzania Pałacu Prezydenckiego. W rozmowie z uczniami przypomniał, że jest absolwentem naszej szkoły. Był najmłodszym posłem w historii Sejmu RP, obecnie zaś piastuje stanowisko doradcy Prezydenta RP. Przemawiając do młodzieży zapewnił, że odwaga życiowa, ciężka praca, pokora i trochę szczęścia to przepis na spełnienie marzeń… zarówno prywatnych jak i zawodowych.