Sprzątanie Świata

W sobotę 15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie Miasta” zorganizowanej przez Urząd Miasta w Ozorkowie. Akcja ta odbyła się w ramach Pikniku Ekologicznego dla mieszkańców Ozorkowa.
Uczniowie klasy II c i III c pod opieką p. Ewert  i p. Kwiatkowskiej sprzątali przydzielony teren miasta, a po sprzątaniu otrzymali poczęstunek z grilla, koc i kosz piknikowy. W trakcie sprzątania każda grupa rozwiązywała zadania. Jednym z zadań było podanie propozycji tytułu lokalnego poradnika ekologicznego dla mieszkańców Ozorkowa. W trakcie pikniku rozstrzygnięto konkurs. Okazało się, że nasza propozycja – „Ozorkowskie Ekorady i Porady” – podobała się najbardziej i zdobyła I miejsce, a my otrzymaliśmy nagrody, między innymi bezpłatne godzinne wejściówki na basen. Oto fotki z tej imprezy.