Przewietrz szafki na wiosnę

W maju i kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej „Przewietrz szafki na wiosnę”, której pomysłodawcami były p. Joanna Krajewska i p. Katarzyna Czajkowska.
 Celem akcji była zbiórka zabawek dla Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Łęczycy.

Dzieci aktywnie zaangażowały się w tę akcję. Przynosiły książeczki, gry planszowe, puzzle, zabawki.
Przedmioty te zostały posegregowane i przekazane dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym. Zabawki nie tylko ułatwiają pobyt dziecka w szpitalu, ale również wpływają pozytywnie na jego samopoczucie, dlatego mamy nadzieję, że nasze prezenty przyspieszą powrót do zdrowia najmłodszych pacjentów.

Wszystkim tym, którzy przyłączyli się do tej szczytnej akcji serdecznie dziękujemy.