Ogólnopolski Konkurs „ZUCH”

Uczniowie klasy IIIb – Adrian Brudziński, Oliwia Czekalska, Dawid Dębski, Wiktoria Hołownia, Piotr Iwanicki, Damian Jagodziński, Kinga Łuczak i Wiktoria Mikołajewska dn. 19.03.2012r. wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej ZUCH.

Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu. Treść sprawdzianu dostosowana była do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Uczniowie mieli do rozwiązania 21 zadań o różnym stopniu trudności.
Najlepiej ta sztuka udała się Wiktorii Hołownia, która została laureatką tego ogólnopolskiego konkursu.
Gratulujemy sukcesu uczennicy i wychowawczyni klasy IIIb p. Elżbiecie Mierkiewicz, która przygotowała dzieci do tego konkursu.