X Spartakiada Lekkoatletyczna

1 czerwca w naszej szkole już po raz dziesiąty odbyła się Miejsko-Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna.
Tym razem o miano najlepszych sportowców rywalizowali uczniowie ze Sp 5 w Ozorkowie, Sp w Modlnej, SP w Parzęczewie i  Sp 4 w Ozorkowie. Przez blisko 5 godzin walczyli o medale w sześciu dyscyplinach: skoku wzwyż, skoku w dal, biegu na 60m, 600m, 1000m i sztafecie 4x
Rywalizacja była bardzo wyrównana, a sportowcom przez cały czas towarzyszył głośny doping kibiców. Mimo zimna i deszczu młodzi sportowcy osiągali bardzo dobre wyniki walcząc z dużą pasją i zaangażowaniem.
Klikając na zamieszczony poniżej link znajdziecie wyniki wszystkich konkurencji.

Wyniki poszczególnych konkurencji XI Spartakiady

W końcowej klasyfikacji sportowcy naszej szkoły zajęli I miejsce. Gratulujemy zwycięstwa uczniom i ich nauczycielom – p. Oldze Szołtun, p. Jarosławowi Grzybowskiemu, p. Mirkowi Szołtunowi i p. Markowi Szabeli. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom, dzięki którym najlepsi sportowcy otrzymali upominki.

Dla naszych uczniów z okazji ich święta przygotowano tego dnia również inne atrakcje.
Dzieciaki szalały na dmuchanej zjeżdżalni, młodsze rywalizowały w zawodach zręcznościowych (przygotowanych przez p. Grażynę Pierzgalską, p. Olgę Gawędę, p. Elżbietę Mierkiewicz, p. Martę Gawędę). Uczniowie mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Fundację „Kocia mama”. Mieli okazję zasiąść za kierownicą wozu strażackiego i  odbyć przejażdżkę motocyklem. Na dzieci czekał ciepły poczęstunek.

Mimo iście jesiennej pogody ten dzień był bardzo udany i pełen gorącej, słonecznej energii – o czym możecie się przekonać oglądając nasze zdjęcia…