W schronisku dla zwierząt

22 maja 2012 roku delegacja z naszej szkoły pojechała do schroniska w Łęczycy. Były to panie: Anna Ewert, Anna Kwiatkowska i Grażyna Pierzgalska oraz Wasza koleżanka z IIIa – Alicja Pierzgalska.
Przekazały tam 33kg karmy dla psów, którą przez ostatnie tygodnie zbierali uczniowie klas I–III.

Przy okazji panie obejrzały schronisko i zobaczyły w jakich warunkach żyją psy.
Były podopieczny Kółka Ekologicznego pies Brek wygląda bardzo dobrze, choć ma już 12 lat. Jest bardzo zadbany, a w pomieszczeniach dla psów panuje porządek. Schronisko rozrosło się, przybyło kilka boksów.

W schronisku ucieszono się, że istnieją dzieci o tak wielkim sercu, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Dzięki pomocy naszych uczniów, karma zostanie dobrze wykorzystana, a pieski poczują się szczęśliwe.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem p. Grażyny Pierzgalskiej, która pomogła w dostarczeniu karmy do schroniska.