Pierwszaki u Strażaków

21 maja to dzień, który na długo zapamiętają uczniowie klasy Ia i  Ic.
Tego dnia  wybrali się wraz z wychowawczyniami p. Anną Wymysłowską, p. Anną Ewert i p. Małgorzatą Piętą na  wycieczkę do Straży Pożarnej w Ozorkowie.
Strażacy zaprezentowali sprzęt jakiego używa się do gaszenia pożarów. Niektórzy uczniowie przymierzyli kaski i odzież strażacką, inni mogli usiąść za kierownicą wozu strażackiego. Wszyscy mogli przekonać się, jak ważna i odpowiedzialna jest praca strażaków.

Atrakcją spotkania była wodna fontanna z węża strażackiego, która chłodziła przyjemnie w ten upalny majowy dzień. Jak widać na zdjęciach, pierwszaki bawiły się świetnie!

Uczniowie i wychowawczynie dziękują za umożliwienie spotkania i za poświęcony im czas.  „U strażaków” bardzo im się podobało, a jak było możecie zobaczyć  poniżej…