Savoir vivre kl.VI

W środę 4 kwietnia 2012r. odbył się w naszej szkole konkurs  „Savoir vivre dla klas VI”. Konkurs został przygotowany przez p. Agatę Pietrasik, p. Małgorzatę Woźniak i p. Krystynę Ewiak.
W konkursowym jury  zasiadła p. Małgorzata Gawęda, p. Bogusława Kwaśna, p. Anna Kwiatkowska, p. Barbara Błaszczyk.
Rywalizacja toczyła się między drużynami:

• klasy VIa w składzie:
  • klasy VIb w składzie:
  • klasy VIc w składzie:

Drużyny rywalizowały o miano klasy o najlepszych manierach w szkole, a także o nagrodę pieniężną w wysokości 100zł.
Publiczność dopingowała swoje drużyny i również brała udział w konkursie.
Wybrane osoby prezentowały fraszki o dobrym wychowaniu, opowiadały o wcześniej wykonanych plakatach,  a także odpowiadały na pytania dotyczące dobrych manier.
 Konkurencja była bardzo wyrównana, o czym świadczy bardzo nietypowy wynik całego konkursu.
I miejsce zajęła klasa VIc, a drugie miejsce ex aequo klasy VIb i VIa.
Pani dyrektor Małgorzata Gawęda zauważyła, że drużyny prezentowały wysoki poziom wiedzy z zakresu savoir vivre, a różnica punktów była minimalna. Pierwsza drużyna zdobyła 65, a pozostałe drużyny 64 punkty. Pogratulowała również widowni, która zachowywała się zgodnie z zasadami dobrego wychowania.
 Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że zasady savoir vivre będą towarzyszyły wszystkim naszym uczniom każdego dnia.