REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ
„Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”

Cele konkursu:

• Rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.
  • Kształtowanie u uczniów poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą.

Warunki uczestnictwa:

• Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III.
  • W konkursie wezmą udział prace plastyczne wykonane dowolną techniką na kartonie formatu A 4.
  • Prace powinny być wykonane indywidualnie, prace zbiorowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.
  • Każda klasa może zakwalifikować do konkursu max 4 prace.
  • Na każdej pracy należy umieścić imię i nazwisko uczestnika konkursu, nr oddziału i nazwisko wychowawcy.

Termin:

• Prace należy dostarczyć do 30 listopada 2015r. do p.A.Kwiatkowskiej – s. 104 lub p. A.Ewert – s.105.

Podsumowanie konkursu:

• Oceny prac oraz wyłonienie laureatów dokona komisja powołana przez organizatorów.
  • Prace będą rozpatrywane na trzech poziomach: kl. I , kl. II, kl.III.
  • Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i wyróżnienia.
  • Z nagrodzonych prac zostanie utworzona fotogaleria, która będzie dostępna na stronie internetowej naszej szkoły sp4ozorkow.pl

Organizatorzy konkursu:    p. Anna Kwiatkowska

p. Anna Ewert