Insta.Ling

Od marca do czerwca bieżącego roku nasza szkoła uczestniczyła w II Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół. Insta.Ling to strona internetowa do skutecznej nauki słownictwa. Program Insta.Ling dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do strony Insta.Ling w ramach programu szkolnego.

Program Insta.Ling pozwala nauczycielowi na obiektywną ocenę systematyczności pracy ucznia w domu. Główne korzyści z uczestnictwa w programie to poprawa poziomu przyswojenia słówek przez uczniów oraz zwiększenie pewności siebie uczniów posługujących się obcym językiem.

Program w klasach IV-VI realizowały nauczycielki języka angielskiego: p. Olga Gawęda i p. Sylwia Stuchała. W tej edycji programu uczestniczyło ponad 800 nauczycieli oraz 15000 uczniów z całej Polski. Najlepszym szkołom przyznano 380 certyfikatów, w tym 38 certyfikatów złotych.

Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów oraz nauczycieli nasza szkoła otrzymała złoty certyfikat jakości.

p. Sylwia Stuchała