10 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „4 RAZY BEZPIECZNIEJ”

Jubileuszowy 10 Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „4 RAZY BEZPIECZNIEJ” już za nami!

Wystartowały drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów. Walczono o puchary i statuetki oraz cenne nagrody, zespołowo i indywidualnie.

Zespołowo, wśród podstawówek,

I miejsce –  drużyna z Leśmierza,
II miejsce –  SP5 z Ozorkowa
III miejsce – nasza drużyna SP4 w składzie: Dominika Nicka, Mikołaj Draczyński i Konrad Warszycki.

Na poziomie gimnazjalnym:

I miejsce gimnazjum z Ozorkowa,
II miejsce – gimnazjum  z Leśmierza.

Gratulujemy wszystkim wygranym!!!
Dziękuję moim Uczniom startującym i pomagającym, Opiekunom dzieci: p. Arkadiuszowi Wyderkiewiczowi i p. Andrzejowi Stanisławskiemu, Paniom Dyrektorkom: Krystynie Ewiak i Ewie Skrupskiej, p. Kindze Górskiej z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zgierzu,p. Halinie Kartasińskiej, p. Darkowi Suchanowi, p. Janowi Sikorze oraz szczególne podziękowania dla p. Wojtka Ryka właściciela serwisu i sklepu „TEXEL”. Dziękuję również p. Marice i Marcinowi Żaczkom „MOTO-ŻAK” stacja diagnostyczna, p. Zbigniewowi Ciupińskiemu „U ZBYSZKA” auto-szkoła, p. Annie i Henrykowi Wojtczakom „BIMAT”.
Dziękuję!!! Szkoda tylko, że pozostałe szkoły z naszych okolic nie wystawiły swoich drużyn:(

Organizator: Jarosław Fajfer