XIII Miejsko Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna

13 czerwca w naszej szkole odbyła się XIII Miejsko-Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna.
O miano najlepszych sportowców rywalizowali uczniowie ze Sp 5 w Ozorkowie, Sp w Modlnej, SP w Leśmierzu, SP w Solcy Wielkiej  i  Sp 4 w Ozorkowie. Przez całe przedpołudnie młodzi sportowcy walczyli o medale i zaszczyty.
Rywalizacja była bardzo wyrównana, a sportowcom przez cały czas towarzyszył głośny doping kibiców.

W końcowej klasyfikacji sportowcy naszej szkoły zajęli I miejsce. Gratulujemy zwycięstwa uczniom i ich nauczycielom – p. Mirosławowi Szołtunowi, p. Jarosławowi Grzybowskiemu i p. Markowi Szabeli. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom, dzięki którym najlepsi sportowcy otrzymali upominki.

Dla naszych uczniów z okazji ich święta przygotowano tego dnia również inne atrakcje.
Dzieciaki szalały na dmuchanym placu zabaw.  Maluchy rywalizowały w turnieju piłki nożnej.  Miały też okazję zasiąść za kierownicą wozu strażackiego i wozu policyjnego. Odwiedzili nas też żołnierze z Jednostki Wojskowej w Leźnicy Wielkiej. Ważnym punktem imprezy był FESTYN ZDROWEJ ŻYWNOŚCI. Wszyscy mogli degustować pyszne, zdrowe przekąski. Na dzieci jak zawsze czekał ciepły poczęstunek.
To był zdecydowanie bardzo udany Dzień Dziecka :)