Moja wymarzona ekopracownia

Zadania, koszty, efekty

Zakupione pomoce dydaktyczne

Uroczyste otwarcie Ekopracowni

„Moja wymarzona ekopracownia” to projekt – konkurs, organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Celem konkursu jest kompleksowe wyposażenie pracowni przyrodniczych w szkołach, począwszy od zakupu pomocy dydaktycznych, po sprzęt audiowizulany i umeblowanie.

Wszystko po to, aby dzięki komfortowym warunkom nauki i w jak najbardziej atrakcyjnej formie, zachęcić dzieci i młodzież do zgłębienia wiedzy o ochronie środowiska, zaszczepić postawy proekologiczne i pasję do odkrywania tajemnic przyrody.

Nasza szkoła jako jedyna w Ozorkowie została laureatem tego konkursu.

Projekt „ekopracowni” stworzony przez p. Jacka Kędzierskiego zyskał uznanie i plasując się na 51 pozycji znalazł  się w gronie 149 innych wybranych do realizacji projektów.

Serdecznie gratulujemy tak olbrzymiego sukcesu i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie praca nad naszą wymarzoną EKOPRACOWNIĄ

więcej o projekcie znajdziecie   TUTAJ