Daily Archives: 22/10/2024

TYDZIEŃ MISYJNY W SP4

Drodzy uczniowie i nauczyciele w tym tygodniu w naszej szkole obchodzimy Światowy Dzień Misyjny.
Codziennie w inny sposób wspieramy naszymi myślami misjonarzy i misjonarki pracujących na różnych kontynentach i pomagających najuboższym.
W związku z tym każdego dnia jeśli tylko możecie załóżcie inny kolor symbolizujący inny kontynent.
W środę kolor zielony, w czwartek – żółty a w piątek – niebieski.

Dodatkowo zachęcamy was do wykonania Różańca Misyjnego. WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE ZNAJDZIECIE NA TABLICY INFORMACYJNEJ.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

WALCZYMY O TYTUŁ SZKOŁA ROKU 2024

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że NASZA CZWÓRKA została po raz 3 zgłoszona do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2024 „SZKOŁA ROKU”

Ponadto nominację otrzymali:

w kategorii Nauczyciel klas IV-VIII: Jarosław Fajfer i Katarzyna Czajkowska

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już  we wtorek, 22 października. Wszystkie informacje o akcji, w tym informację o przetwarzaniu danych, można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.dzienniklodzki.pl/nauczyciel

Link do głosowania na naszą szkołę znajdziecie TUTAJ
Link do głosowania na p. Katarzynę Czajkowską  TUTAJ
Link do głosowania na p. Jarosława Fajfera TUTAJ

Jesteśmy przewdzięczni za nominacje i bardzo dziękujemy za każdy oddany na Nas glos.