Daily Archives: 01/09/2021

NOWY ROK SZKOLNY

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022.
Wracamy do nauki i pracy pod nowym kierownictwem.

Dyrektorem SP4 jest od dziś p. Piotr Banasiak, a jego zastępcą – wicedyrektorem p. Monika Kryszkiewicz.

Nowym władzom życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej. Dużo siły, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Niech ten nowy etap w pracy będzie dla Państwa pełen satysfakcjonujących doświadczeń i codziennych radości.

Wszystkim uczniom – tym kontynuującym naukę i rozpoczynającym nowy etap edukacyjny w naszej szkole – życzymy wytrwałości i motywacji, najlepszych ocen i wielu przyjaciół.
Mamy nadzieję, że będziecie brać aktywny udział w życiu szkoły. Dla nas pedagogów jesteście najważniejsi, dlatego będziemy Was wspierać i dbać o to, abyście czuli się bezpiecznie, a nauka w naszej szkole była dla Was przyjemnością.

Pedagogom i pracownikom szkoły życzymy przede wszystkim spokojnej, dającej satysfakcję pracy w tej ciągle trudnej, pandemicznej rzeczywistości
Wszystkim życzymy, aby nadchodzący rok szkolny 2021/2022 był czasem spokojnej pracy w szkole.

NIECH TO BĘDZIE ZWYCZAJNY ROK SZKOLNY 🙂