SZLACHETNA PACZKA 2019

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetnaTrudno znaleźć odpowiednie słowa, aby wyrazić wzruszenie i ogromną wdzięczność dla wszystkich, którzy w tym roku przyłączyli się do akcji. Dlatego wspólnie z obdarowanymi rodzinami, ze łzami w oczach, przekazujemy proste, ale płynące z głębi serca „DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY…”

W ramach wsparcia „Szlachetnej Paczki” w naszej szkole zorganizowano zbiórkę darów.  Każdego dnia prezentów przybywało. Były to artykuły spożywcze, środki chemiczno – higieniczne, odzież, przybory szkolne i zabawki. Z opisu wolontariuszki wiemy, że rodziny były szczęśliwe i niezwykle zaskoczone  ilością wniesionych pakunków.

Wszyscy jesteśmy przekonani, że nasze wspólne działania przyczyniły się do tego, że obdarowane rodziny uwierzyły w Magię Świąt, a Nowy Rok zacznie się dla nich spokojnie i szczęśliwie.

Wszystkim uczniom i wychowawcom,
                                                                                którzy przyłączyli się do akcji dziękujemy!  Macie wielkie serca !!

p. Karolina Ewert-Mrowińska, p. Iwona Witkowska