SUKCES, SUKCES

SUKCES, SUKCES

III miejsce w powiatowym konkursie
Bezpieczeństwo i znajomość prawa – to dla każdego ważna sprawa

Uczniowie z klasy 6b reprezentujący SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi  w Ozorkowie, przygotowani przez p. Magdalenę Wójcik zdobyli III miejsce w wieloetapowym konkursie pn. „Bezpieczeństwo i znajomość prawa – to dla każdego ważna sprawa”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Przyjaciele Jedynki” we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych w Ozorkowie, w ramach realizacji zadania publicznego pn. ,,Bezpieczeństwo i porządek publiczny realizowany poprzez: zapoznanie dzieci i młodzieży szkolnej z przepisami prawa w tym: przepisy ruchu drogowego, prawa karnego, rodzinnego, prawa i swobody obywatelskie, ochrona praw dziecka” miał za zadanie wyposażenie uczestników w niezbędne informację dotyczące przepisów ruchu drogowego, prawa karnego oraz praw i swobód obywatelskich.

Nasi uczniowie wykonywali plakat nawiązujący do tematyki konkursu, rozwiązywali Quiz w oparciu o prelekcję oraz wykorzystywali wiedzę i umiejętności praktyczne w miasteczku ruchu drogowego- przejazd na rowerze, hulajnodze i rolkach.
Dziękujemy organizatorom  za zaproszenie !!!

Magdalena Wójcik

Comments are closed.