MAŁGORZATA PIĘTA – NAUCZYCIEL NA MEDAL !!!

Małgorzata Pięta z SP nr 4 w Ozorkowie
najlepszym nauczycielem powiatu zgierskiego

8 stycznia 2019 r w ŁSSE w Łodzi odbyła się gala, podczas której nagrodzeni zostali zwycięzcy plebiscytu „Nauczyciel na Medal” i „Szkoły Roku”.
Jest to plebiscyt organizowany przez „Dziennik Łódzki” i ‘Express Ilustrowany”. Celem akcji jest wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli oraz szkół w województwie łódzkim.
Z dumą informujemy, że I miejsce w powiecie zgierskimIV w województwie łódzkim zajęła nasza koleżanka, Małgorzata Pięta, nauczycielka klas I-III w Szkole Podstawowej nr 4 w Ozorkowie.

„Nauczyciel na medal to tytuł, o którym marzy każdy nauczyciel. Jest to najważniejsze
i największe wyróżnienie w pracy, bo przyznane przez osoby, dla których poświęca się  pasję
i wolny czas,  przyznane przez uczniów i ich rodziców” – stwierdziła nasza laureatka.

Jednocześnie w głosowaniu „Szkoła Roku”, nasza szkoła – SP nr 4 – zdobyła zaszczytne II miejsce w powiecie zgierskim.

„Uważam, że wszyscy, którzy na nas głosowali,  docenili  pracę naszych nauczycieli, ich kreatywność, profesjonalizm i otwartość oraz licznie realizowane projekty, które unowocześniły i wzbogaciły ofertę naszej szkoły” – podkreśliła p. dyrektor  Krystyna Ewiak

Gratulujemy zwyciężczyni konkursu, dyrekcji szkoły oraz całej szkolnej społeczności. Życzymy dalszych sukcesów i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głosy.