Poniżej przedstawiamy wykaz godzin dostępności nauczycieli
SP4 w Ozorkowie. 

  imię i nazwisko nauczyciela dzień godzina
 
1. p. Andrzejczak Karolina piątek  14.30 – 15.30  
2. p. Banasiak Piotr wtorek (rodzice)
środa (uczniowie)
9.00 – 10.00
13.30 – 14.30
 
3. p. Barylska Patrycja piątek 8.00 – 9.00  
4. p. Chmielecka Żaneta poniedziałek 15.20 – 16.20  
5. p. Czajkowska Katarzyna środa 15.30 – 16.30  
6. p. Czerwińska Małgorzata czwartek 15.30 – 16.30  
7. p. Ewert Anna środa 11.30 – 12.30  
8. p. Ewert-Mrowińska Karolina piątek 8.00 – 9.00  
9. p. Fajfer Jarosław wtorek 15.30 – 16.30  
10. p. Fijałkowska Jolanta poniedziałek 16.00 – 17.00  
11. p. Gawęda Małgorzata czwartek 15.30 – 16.30  
12. p. Golec Renata poniedziałek 16.00 – 17.00  
13. p. Grzybowski Jarosław wtorek 16.25 – 17.25  
14. p. Jatczak Piotr środa (II, III, IV tydz.)
środa (I tydz.)
15.30 – 16.30
16.00 – 17.00
 
15. p. Kacprzak Anna czwartek 15.00 – 16.00  
16. p. Kędzierski Jacek środa 16.00 – 17.00  
17. p. Krajewska Joanna środa 14.30 – 15.30  
18. p. Kryszkiewicz Monika poniedziałek (uczniowie)
czwartek (rodzice)
15.00 – 16.00
12.30 – 13.30
 
19. p. Kwaśna Bogusława poniedziałek 14.40 – 15.40  
20. p. Małysa Paulina wtorek 15.30 – 16.30  
21. p. Marańda Grażyna wtorek 16.00 – 17.00  
22. p. Michalak Michał wtorek (I i II tydz.) 7.00 –  8.00  
23. p. Moszczyńska Justyna poniedziałek 7.00  –  8.00  
24. p. Muszyński Maciej środa 7.00-8.00  
25. p. Olczak Marzena wtorek 16.00 – 17.00
26. p. Pachnowska Magdalena wtorek 15.25 – 16.25
27. p. Pawlak-Dropińska Katarzyna piątek 15.30 – 16.30
28. p. Pierzgalska Grażyna wtorek 16.00 – 17.00
29. p. Pietrasik Agata poniedziałek 14.30 – 15.30
30. p. Pięta Małgorzata środa 7.00 – 8.00
31. p. Repeć Marta środa 11.30 – 12.30
32. p. Skowrońska Magdalena środa 15.25 – 16.25
33. p. Stuchała Sylwia wtorek 15.30 – 16.30
34. p. Szabela Marek czwartek 15.25 – 16.25
35. p. Szadkowska Aldona środa 15.00 – 16.00
36. p. Szołtun Olga wtorek 15.25 – 16.25
37. p. Tarczyńska Katarzyna środa 15.25 – 16.25
38. p. Tuszyńska Sława wtorek 15.30 – 16.30
39. p . Witczak-Podsiadłowicz Beata środa 15.00 – 16.00
40. p. Witkowska Iwona wtorek 15.00 – 16.00
41. p. Włodarczyk Agnieszka poniedziałek 7.00  – 8.00
42. p. Wójcik Magdalena wtorek 15.30  – 16.30
43. p. Wymysłowska Anna środa (II, III, IV tydz.)
środa (I tydz.)
11.40 – 12.30
17.00 – 18.00
44. p. Zakrzewska Anna środa 15.30 – 16.30
 45 p. Znańska Agnieszka wtorek 16.15 – 17.15
46. p. Chajdys Anna poniedziałek 17.00-18.00