Szanowni Rodzice witamy Was bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2019/2020 i Składamy Wam serdeczne podziękowania za wpłaty na rzecz naszych pociech.
Bardzo miło nam poinformować, że dzięki Waszej szczodrości zdołaliśmy sfinansować
lub dofinansować konkursy szkolne jak i te, o charakterze międzyszkolnym i gminnym.
Kupiliśmy dużooooooo 🙂 nagród książkowych i trochę drobnostek.

Z przyjemnością , przez cały rok drukarki drukowały dla mądrych głów kolorowe dyplomy.
Tusze i papier wiadomo, to zespół zgrany, ale były też kwiaty na różne uroczystości
oraz dla ważnych i miłych gości.

Ciepło, miło i serdecznie Witamy Rodziców Naszych Pierwszaczków.
Mam nadzieję, że na pierwszych zebraniach klasowych, las rąk wyrywał się do Trójek Klasowych.
Dużo pracy czeka nas, tęgich głów już nadszedł czas do myślenia o przyszłości
by przyniosła nam szczodrości.

Już niedługo się spotkamy na zebraniu pogadamy o finansach, o zakupach,
o konkursach i rozrywce, o projektach, o zasadach i o dobrym wychowaniu,
o szacunku i wartościach, których tutaj nauczamy. Po zebraniu, na tablicy dla Rodziców
sprawozdanie powiesimy by, wykazać, jak co roku, co, gdzie, kiedy i niedrogo kupiliśmy.

Tak, więc Mili Moi Państwo Wszyscy razem zaczynamy ogrom pracy niebywały,
z którym radę sobie damy.