Ogólnopolska Akcja „Prezent pod choinkę”

Akcja „Prezent pod choinkę” polega na przygotowywaniu przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe prezentów, które przed Świętami Bożego Narodzenia trafiają  do ukraińskich domów dziecka, szkół, parafii i ośrodków opieki.
 Akcja organizowana jest przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego

Dzięki tej akcji niesiona jest pomoc tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują – dzieciom.

1. Akcja uczyć empatii i wrażliwości.
  2. Pokazuje, że nawet mając niewiele, też można coś ofiarować, sprawiając innym ogromną radość w tak magicznym czasie jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Uczniowie naszej szkoły już od wielu lat bardzo aktywnie biorą udział w tej akcji, przygotowując prezenty dla swoich kolegów z Ukrainy.

Więcej o tej akcji charytatywnej dowiesz się na http://cme.org.pl/index.php?D=404

Akcja „Prezent pod choinkę” w roku szkolnym 2021/2022

Akcja „Prezent pod choinkę” w roku szkolnym 2012/2013