Daily Archives: 25/10/2021

Zaproszenie dla rodziców, dziadków, wychowawców, opiekunów, nauczycieli

Bycie rodzicem to niewątpliwie niesamowita i niepowtarzalna przygoda. Szybkie zwroty akcji i nieprzewidziane sytuacje wpisane są w codzienne kroczenie z młodym człowiekiem przez życie.

Towarzyszą temu wszystkie uczucia – szczęście, euforia, radość, duma, satysfakcja, smutek, złość, zwątpienie…  Przeżywamy je codziennie, jednak dla większości z nas najtrudniejszy jest strach i troska o wartość najważniejszą – zdrowie naszych dzieci.

Robicie Państwo wszystko, aby Waszym dzieciom niczego nie brakowało. Dbacie o nie najlepiej jak potraficie, a my jako SZKOŁA chcemy wspierać Państwa w tych działaniach.

JEŻELI CHCECIE PAŃSTWO:

• dowiedzieć się jakie są cztery filary zdrowia, na których powinniśmy opierać zdrowie swoich dzieci oraz pozostałych członków rodziny
  • otrzymać praktyczne wskazówki
  • wymienić się swoimi doświadczeniami

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SPOTKANIE „ZDROWE I SZCZĘŚLIWE DZIECKO TO ZDROWY I SZCZĘŚLIWY DOROSŁY – 4 FILARY WITALNEGO ŻYCIA”, które odbędzie się 22 listopada 2021 r. o godz. 17.00.

Spotkanie poprowadzi p. Małgorzata Wasiak – dietetyk, instruktor Slow Jogging, Instruktor Nordic Walking, absolwentka kursu mentoringu witalnego realizowanego przez Vital Academy, propagatorka racjonalnego odżywiania i aktywności fizycznej w każdym wieku.

Jeżeli zdrowie i szczęśliwe życie Waszych dzieci jest dla Was ważne – nie może Was na tym spotkaniu zabraknąć.

Szczegółowe informacje można uzyskać przez kontakt z prowadzącą spotkanie p. Małgorzatą Wasiak pod numerem 500 061 246.

Zapisy: sekretariat szkoły – 42 710 31 80 lub wicedyrektor szkoły – 42 710 31 82.